Департамент освіти та науки ХМР
м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53
+38 (0382) 79-41-27     [email protected]
Вітаємо Вас на сайті системи

"Електронна черга"

Шановні батьки! Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина навчалася в закладі дошкільної освіти громади, пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про заклади дошкільної освіти на сайті та Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до закладів дошкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади.

Реєстрація у ЗДО Інформація про систему

Про систему

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заяви» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заяви і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі заклади дошкільної освіти громади.

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. У випадку подачі неправдивої інформації або відсутності документів, які підтверджують право на пільги, відповідну заяву буде анульовано.

Подавати заяву можна лише в один заклад дошкільної освіти громади.

При необхідності зміни ЗДО попередню заяву необхідно анулювати та подати нову. Звертаємо Вашу увагу на те, що при анулюванні заяви порядковий номер в черзі не зберігається. При необхідності внести зміни у контактну інформацію про дитину або батьків (опікунів), на приклад: зміни контактних телефонів або місця проживання (прописки) дитини - такі віповідні зміни можна зробити самостійно у розділі «Мої заяви» або у ЦНАП-і (вул. Соборна, 16). При цьому порядковий номер час та дата реєстрації залишаються без змін.

Електронне звернення

Якщо у Вас виникли запитання, скаги чи пропозиції, Ви можете заповнити форму нижче та отримати відповідь у зручному форматі!

* — обов’язкові поля

*
*
*
*
*
*
Дозволені файли у форматі *.doc, *.docx, *.exl, *.exls, *.png, *.jpg, які не перевищують розмір 2 Мб.