Про системуСписок ДНЗСтан чергиРеєстр місцьСтатистика Реєстрація

Про систему

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного району міста.

Шановні батьки, на сайті електронної черги надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. У випадку подачі неправдивої інформації або відсутності документів, які підтверджують право на пільги, відповідну заяву буде анульовано. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад міста. При необхідності зміни ДНЗ попередню заяву необхідно анулювати та подати нову. Звертаємо Вашу увагу на те, що при анулюванні заяви порядковий номеру черзі не зберігається. При необхідності внести зміни у контактну інформацію про дитину або батьків (опікунів), на приклад: зміни контактних телефонів або місця проживання (прописки) дитини - такі віповідні зміни можна зробити самостійно у розділі "Мої заяви" або у ЦНАП-і (вул. Соборна, 16). При цьому порядковий номер час та дата реєстрації залишаються без змін.

З метою покращення якості роботи дошкільних навчальних закладів міста Хмельницького - Департамент освіти і науки Хмельницької міської ради пропонує Вам залишити відгук, коментар або зауваження стосовно роботи дошкільного закладу. Усі коментарі будуть направлені спеціалістам департаменту освіти та керівникам дошкільних навчальних закладів. Публікація коментарів на сайті системи "Електронна черга" не передбачено. Залишити коментар можуть лише зареєстровані користувачі у розділі "Список ДНЗ".


Система «Електронна черга», 2011-2021 г.
При використанні матеріалів сайту,
посилання на сайт dnz.khm.gov.ua обов'язкове.
Департамент освіти і науки Хмельницької міської ради
Україна, м.Хмельницький, вул.Грушевського, 53
тел: +38 (0382) 79-41-27
email: mail@dnz.km.ua